04-07-2022

Verzending OP juni

Bij verzending Ons Pensioen juni is voor adressen met een toevoeging aan het huisnummer wat fout gegaan. Excuus daarvoor.

Doordat de toevoeging aan het huisnummer niet op de adresstickers is terecht gekomen is OP mogelijk bij de buren in de bus gevallen. Gelukkig blijkt uit een aantal reacties dat die buren het nummer alsnog hebben doorgegeven.

Enkelen hebben ons verzocht het adresbestand te controleren en zo nodig aan te passen, maar wij hebben kunnen vaststellen dat het bestand in orde is.

Voor diegenen die het blad hierdoor niet hebben ontvangen is er de mogelijkheid het op onze website te lezen. Dat kan via de link https://www.pfzw-belangenvereniging.nl/upload/646fdf_OnsPensioen22022.pdf

Excuus voor het ongemak en dank aan hen die ons op deze fout hebben gewezen.

Terug naar nieuwsoverzicht