Nieuw op de site

Gevolgen coronavirus en pensioenen
De wereld houdt zijn adem in. Krijgen we het coronavirus onder controle of niet? Niemand die het met zekerheid kan zeggen. Het zal waarschijnlijk nog maanden duren voordat we de maatschappelijke effecten goed kunnen inschatten.Maar financiële markten reageren onmiddellijk op de bestaande onzekerheden en deskundigen struikelen haast over elkaar heen om verklaringen naar buiten te brengen alsof de effecten wel kunnen worden voorspeld …
Lees verder
veel vragen over extra pensioen ABP
ABP-gepensioneerden die vóór 1995 gelijktijdig met hun partner pensioen hebben opgebouwd, hebben veelal recht op een aanvulling. Dat was het bericht dat onder andere via omroep Max enige weken geleden de aandacht trok Ook van onze leden die blijken nogal eens een partner te hebben die pensioen ontvangt van ABP. Vandaar dat wij ook veel vragen hierover van onze leden kregen. Gelukkig is binnen ons bestuur ook de kennis van de ABP re…
Lees verder
Welkom op de ALV 2020
We waren er vroeg bij. In december kondigden we de voorlopige agenda voor onze jaarvergadering aan. Toch gaven ruim vijftig deelnemers reeds gehoor aan deze uitnodiging voor de ALV, die plaats vindt op 21 april in Doorn. Heeft u zich nog niet aangemeld, doet u dit dan alsnog! Naast een aantal leden die al meerdere keren onze ALV hebben bijgewoond, bevinden zich onder de deelnemers voor 2020 ook een behoorlijk aantal nieuwe leden. Wij…
Lees verder
Gratis lidmaatschap voor nieuwe leden
Eind vorig jaar startten wij een wervingsactie voor partnerleden. Deze campagne blijkt heel succesvol. Ruim zestig leden droegen hun partner al aan als BPP-lid! Daarom hebben wij de actie uitgebreid. Alle nieuwe leden die zich voor 31 maart inschrijven, krijgen het lidmaatschap voor 2020 cadeau. Zij hoeven onze lage contributie pas voor het eerst in 2021 te betalen. Vertelt u daarom oud-collega’s en kennissen uit de zorg over ons …
Lees verder
Pensioenakkoord in 2020
Wij hebben goede hoop op een definitief pensioenakkoord. In ieder geval voor de zomervakantie, maar als het even kan al in de loop van april. Actuele informatie vindt u in de vernieuwde rubriek Pensioendebat op onze website.Het nieuwe jaar is nog maar pas begonnen, maar de activiteiten om tot een definitief pensioenakkoord te komen zijn volop doorgegaan. Wel lijkt er enige vertraging te zijn bij de technische werkgroepen die de st…
Lees verder
Welkom nieuw lid: Tonnie Vergeer
Nieuwe leden versterken onze vereniging. Wat beweegt hen om lid te worden? Mevrouw Vergeer vond een oplossing bij onze helpdesk. ‘Ik voelde dat er iets niet klopte.’Mevrouw Tonnie Vergeer (64) uit Boxmeer noemt zich een ‘jonge pensionada’. Een paar jaar geleden stopte ze met haar werk als oncologieverpleegkundige. Zij maakte gebruik van de mogelijkheid om met vroegpensioen te gaan, maar stuitte onlangs op een onduidelijkheid.…
Lees verder
Nieuwe koepel gepensioneerdenorganisaties
Per 1 januari 2020 is de fusie tussen de NVOG en de KNVG een feit geworden en gaan we gezamenlijk verder onder de naam KG.Het persbericht van deze nieuwe koepel waarbij ook de BPP is aangesloten en daarbinnen een actieve rol speelt treft u hier aan.
Lees verder
Een gezond, gelukkig en goed 2020
Een gezond, gelukkig en goed 2020, dat is wat het bestuur van de BPP al onze leden en relaties toewenst.Van harte hopen wij dat daarnaast 2020 een nieuw pensioencontract en daarmee herstel van het indexatievermogen van uw pensioenfonds zal brengen. Wij als bestuur van de BPP zetten ons samen met het pensioenfonds PFZW daar volledig voor in.Wij doen in dat kader een dringende oproep aan sociale partners, overheid en alle andere betrok…
Lees verder
Inschrijving ALV 2020 geopend!
U bent van harte welkom op onze Algemene Ledenvergadering op 21 april 2020 in Doorn. Wij brengen u graag op de hoogte van de ontwikkelingen in pensioenland. Ook hopen wij u persoonlijk te ontmoeten bij een lunch en drankje.Vanaf nu kunt u zich aanmelden voor het bijwonen van onze Algemene Ledenvergadering (ALV).U doet dit snel en eenvoudig met ons digitale aanmeldingsformulier: ik meld mij aan.Wij horen graag uw mening over verenigin…
Lees verder
December nummer Ons Pensioen verschenen
Toch weer met enige vertraging maar nog net voor de Kerst bij u in de bus, het laatste nummer van ons magazine Ons Pensioen in 2019. Veel achtergronden over de stand van zaken in de pensioendiscussie, de oproep om u aan te melden voor deelname aan de ALV in 2020 en enkele lezenswaardige achtergrondartikelen. Als u OP digitaal wilt lezen klink dan op deze link.
Lees verder