19-04-2024

Geslaagde ALV 2024

Buiten regeren de buien, maar binnen overheerst op 16 april een zonnige sfeer. We leren hoe de Ombudsman Pensioenen voor ons opkomt in oneerlijke situaties. Terwijl pensioenexpert Dick Boeijen laat zien dat we er in het nieuwe stelsel echt op vooruit gaan.

Ruim zeventig aanwezigen, een korte bespreking van de verenigingszaken en maar liefst twee boeiende gastsprekers. Dat waren de ingredi├źnten voor opnieuw een geslaagde en geanimeerde jaarlijkse Algemene Ledenvergadering op 16 april.

De Ombudsman Pensioenen Jeroen Steenvoorden vertelde met betrokkenheid over zijn werk. En na een gezellige lunch nam Dick Boeijen van PGGM ons mee in de fabels en werkelijkheid van het nieuwe pensioencontract.

Inmiddels staan de presentaties van de beide inleiders en het verslag van deze bijeenkomst op de website.

Door op de pijltjes in onderstaande foto te klikken, krijgt u een beeldverslag van de ALV

Terug naar nieuwsoverzicht

Cees Michielse