22-04-2024

Extra ALV statutenwijziging

Met zeventig aanwezige leden op de ALV van 16 april hadden wij geen tweederde meerderheid om een statutenwijziging te kunnen doorvoeren. Daarom hielden wij op 14 mei een tweede ALV. 

De vereniging moet voldoen aan een nieuwe wet, die beoogt om het bestuur en toezicht te verbeteren. Daarvoor is een statutenwijziging nodig. Dit voorstel kon op 16 april op brede ondersteuning van de aanwezige leden rekenen. Maar er werd niet voldaan aan de vereiste tweederde meerderheid. Gelukkig is daarvoor een oplossing door binnen een termijn van vier weken een nieuwe ALV uit te schrijven, waarbij dit vereiste niet geldt. Die tweede bijeenkomst heeft op 14 mei plaatsgevonden. Daar werd het voorstel door 2/3 van de aanwezigen geaccepteerd en dus vastgesteld.

Terug naar nieuwsoverzicht